Przejdź do treści

Skład i łamanie tekstu

Wysokiej jakości skład i łamanie tekstu

Projekty gazet, magazynów oraz książek, także w wersji elektronicznej

Zapewniamy wsparcie merytoryczne i graficzne. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i znakomitemu zespołowi możemy świadczyć najwyższej jakości usługi – od projektu aż po druk i dystrybucję prasy. 

Chcesz wydać książkę, magazyn, gazetę lub złożyć tekst?

Oferujemy pełen wachlarz wydawniczy, poczynając od projektu, poprzez skład, druk, na dystrybucji kończąc. Zadzwoń i zapytaj o ofertę już dziś!

Skład magazynów i gazet

Oferujemy profesjonalny skład magazynówczasopism i gazet, zgodny z profilem wydawnictwa i najnowszymi trendami

Gwarantujemy kompletną obsługę procesu wydawniczego, stworzenie makiet, skład i łamanie tekstów, korektę, przygotowanie fotografii i  ilustracji. Zadbamy również o dobór czcionek, papieru oraz finalne przygotowanie do druku

Składamy także mapy, przewodniki, albumy, tomiki wierszy i słowniki. Opracowujemy różne rodzaje pozycji: publikacje naukowe z tabelkami, wykresami, wzorami matematycznymi, prace magisterskie i doktoranckie, powieści oraz książki w językach obcych.

Projekty gazet, magazynów, skład książek ewydawnictwa, ebook

Skład książek

Oferujemy profesjonalny skład książek, korektę, dobór ilustracji i fotografii

Skład książek to sztuka doboru odpowiednich czcionek, wizualnego dzielenia wyrazów, wyrównania marginesów i przekazania tekstu do programu graficznego. Tam przystępuje się do projektowania pagin górnych i dolnych, przypisów i ustawienia odpowiedniego podziału.

Wykonamy projekt okładkiwycenimy druk, dokonamy korekty i dostarczymy gotową książkę do siedziby klienta.

Skład fotoalbumów

Pamiątkowy album fotograficzny z Waszego ślubu, chrzcin dziecka lub dla partnera w biznesie

Oferujemy indywidualny projekt i złożenie fotoalbumu, możesz także skorzystać z przygotowanych przez nas szablonów na różne okazje.

Wydrukowany fotoalbum można dowolnie wykończyć laminując go lub wytłaczając logo w kolorze złota czy srebra technologią hot stamping. Szeroki wachlarz papierów, na jakich drukujemy, pozwoli dobrać odpowiedni format i objętość albumu tak, by pasował do okazji.

Projekty gazet, magazynów, skład książek ewydawnictwa, ebook

Wydania elektroniczne

Oferujemy szeroki zakres wydań elektronicznych w formie PDF oraz online. Przygotowujemy także publikacje magazynów, czasopism oraz gazet, a nawet bajek dla dzieci.