Skład i łamanie tekstu

Wysokiej jakości skład i łamanie tekstu. Projekty gazet, magazynów oraz książek  także w wersji elektronicznej.

Zapewniamy wsparcie merytoryczne i graficzne. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, znakomitemu zespołu możemy najwyższej jakości usługi od projektu aż po druk i dystrybucję prasy. 

Chcesz wydać książkę, magazyn, gazetę lub złożyć tekst?

Oferujemy pełen wachlarz wydawniczy, poczynając od projektu poprzez skład, druk na dystrybucji kończąc. Zadzwoń i zapytaj o ofertę już dziś!

Skład magazynów i gazet

Oferujemy profesjonalny skład magazynówczasopism i gazet zgodny z profilem wydawnictwa i najnowszymi trendami.

Kompletną obsługę procesu wydawniczegostworzenie makiet, skład i łamanie tekstów, korektę, przygotowanie fotografii i  ilustracji. Dobór czcionek, papieru oraz finalne przygotowanie do druku

Składamy także mapy, przewodniki, albumy, tomiki wierszy i słowniki. Opracowujemy różne rodzaje pozycji: publikacje naukowe z tabelkami, wykresami, wzorami matematycznymi, prace magisterskie i doktoranckie, powieści oraz książki w językach obcych.

Projekty gazet, magazynów, skład książek ewydawnictwa, ebook

Skład książek

Oferujemy profesjonalny skład książek, korektę, dobór ilustracji i fotografii.

Skład książek – to sztuka dobrania odpowiednich czcionek, dzielenia wyrazów, wyrównanie marginesów i wlanie tekstu do programu graficznego – zaprojektowania pagin górnych i dolnych, przypisów czy nawet ustawienie odpowiedniego dzielenia w programie graficznym.

Wykonamy projekt okładkiwycenimy druk, dokonamy korekty i dostarczymy gotową książkę do siedziby klienta.

Skład fotoalbumów

Pamiętnikowy album fotograficzny z Waszego ślubu, chrzcin dziecka lub dla partnera w biznesie.

Oferujemy indywidualny projekt i złożenie foto albumu, możesz także skorzystać z przygotowanych przez nas szablonów na różne okazje.

Wydrukowany fotoalbum można dowolnie wykończyć laminując go, wytłoczyć logo w kolorze złota czy srebra technologią hot stamping. Szeroki wachlarz papierów na jakich drukujemy pozwoli dobrać odpowiedni format i objętość albumu tak ty pasował do okazji.

Projekty gazet, magazynów, skład książek ewydawnictwa, ebook

Wydania elektroniczne

Oferujemy szeroki zakres wydań elektronicznych w formie PDF oraz on-line. Publikacje magazynów, czasopism oraz gazet a nawet bajek dla dzieci.